Eksenel Kompansatörler

image
Eksenel Kompansatörler

Döner Flanşlı Eksenel Kompansatör

Eksenel kompansatör tiplerinden biri olan Döner Flanşlı Kompansatörler, oluşan ısıl genleşmeyi boru ekseni boyunca absorbe eden genleşme parçalarıdır. Borulama sistemi kendi içerisinde muhtelif genleşme bölümlerine ayrılarak sabit noktalar vasıtası ile izole edilirler. Böylece bir genleşme bölgesinde oluşan hareket bu bölge içerisinde kullanılan eksenel kompansatör vasıtası ile emilir.

Ürün Detay
image
Eksenel Kompansatörler

Sabit Flanşlı Eksenel Kompansatör

Sabit Flanşlı Eksenel Kompansatör, eksenel kompansatör tiplerinden biri olup sistemde; ortam veya geçen akışkan sıcaklığı sebebiyle oluşan termal hareketlerin, sismik olaylar veya çökme nedeniyle oluşabilecek açısal hareketlerin ve tesisatta oluşabilecek her türlü titreşim hareketlerinin absorbe edilmesini sağlayan körüklü esnek bağlantı elemanıdır. 

Ürün Detay
image
Eksenel Kompansatörler

Kaynak Boyunlu Eksenel Kompansatör

Kaynak boyunlu eksenel kompansatör,  eksenel kompansatör grubu içinde yer alan bir genleşme elemanıdır. Isıl genleşmeleri absorbe etmek ve sistemdeki titreşimleri sönümlemek amacıyla kullanılır. Ondülasyon iki uçta bulunan kaynak boyun olarak adlandırılan bağlantı parçalarına kaynatılmıştır.

Ürün Detay
Profesyonel Yaklaşım ve Kaliteli Hizmet mi Arıyorsunuz?