Hakkımızda

estech-kompansatör-hakkında

Estech Kompansatör

 

20 yılı aşkın sektörel tecrübenin sonucunda, 2010 yılında İstanbul’ da kurulmuş olan Estech Kompansatör, deneyimli ve dinamik kadrosu, teknik bilgisi ve birikimiyle sektörde 10 yıldır sizlere hizmet vermektedir.

Dürüst ve güvenilir iletişim, düzenli iş takibi ve rekabetçi fiyatlarla zamanında teslim ilkelerini prensip edinmiş olan firmamız, kompansatör üretiminde siz değerli müşterilerine kısa zamanda çözüm odaklı yaklaşımlarla hizmet vermek amacındadır.

Sürdürülebilir büyümeye ve sektöre hizmet vermeye ilk günkü heyecan ve motivasyonuyla devam ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında ve eksiksiz cevap vermek adına çalışmaya ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Güven

Temellerimizi güven üzerine kurduk paydaşlarımızın beklentilerini kuşkuya yer olmaksızın cevaplamak, verilen sözleri zamanında eksiksiz yerine getirmek birinci vazifemizdir.

Devamlılık

Değişen koşullara önemsemeyerek müşterilerimizin beklentilerini aynı kalitede cevaplayabilmeyi ve kurum kültürünün devamlılığını esas alıyoruz.

İş Ahlakı

Artan rekabet ortamı, istikrarsız pazar koşulları veya başka bir zorluk çalışma disiplinimizin esası olan iş ahlakımızı etkileyemez.

Profesyonel Yaklaşım ve Kaliteli Hizmet mi Arıyorsunuz?